Tugba Ustundag

31.03.2016

Bahcesehir Universitesi -D504 Nolu Sinif, Besiktas kampusu

20:30

Android Uygulama Bileşenleri - İçerik Sağlayıcılar

Merhaba arkadaslar,

Bu hafta Freelance Android Developer Tugba bize Android uygulama bilesenlerini anlatacak. Sunum dili Turkce (Event will be in Turkish) olacaktir.

Konu:

Android uygulamalarını oluşturmak için kullandığımız bileşenlerini genel olarak açıklayacağım.Android uygulama bileşinlerinden olan İçerik Sağlayıcılar (Content Provider) hakkında ayrıntılı bilgi vericeğim.Son olarak İçerik Sağlayıcılar hakkında uygulamalı örnek bir proje göstereceğim.

Konusmaci:

Adım Tuğba Üstündağ.Freelance Android Developer & Web Developer’ım.Yaklaşık 4 yıl Php programlama diliyle web tabanlı orta ve büyük ölçekli projeler geliştirdim. Uzun zamandır da Android uygulamaları geliştirmekteyim.Github’da ve Google Play’de uygulamalarım bulunmaktadır.

Diğer bir yandan da Android alanında yapmış olduğum çalışmaları, yeni başlayan geliştiricilere yardımcı olmak amacıyla makaleleştirip, kendi bloğum ve Turkcell Geleceği Yazanlar platformu üzerinden yayınlamaktayım.

Sosyal medya bilgilerim:

  • Blogum: http://tugbaustundag.com
  • Github: https://github.com/tugbaustundag
  • Linkedin: https://tr.linkedin.com/in/tuğba-üstündağ-15b81386
  • Facebook: https://www.facebook.com/tugba.ustundag.1

Yer:

Bahcesehir Universitesi -D504 Nolu sinif , Besiktas kampusu

Bu ve daha sonraki toplantilardan haberdar olmak icin: http://istanbulcoders.org adresini ziyaret edin!

Mail grubumuz uye olun: istanbul-coders+subscribe@googlegroups.com Twitter da bizi takip edin: https://twitter.com/IstanbulCoders Meetup grubumuza katilin: http://www.meetup.com/Istanbul-Hackers/

Onemli: Duyuruyu twitterda Retweet etmek ve Favorilere eklemek katilimi ve paylasimi arttiracaktir. Duyulmasina yardim ettiginiz icin tesekkurler.


comments powered by Disqus