Emre Akis -

21.04.2016

Bahcesehir Universitesi -D504 Nolu Sinif, Besiktas kampusu

19:30

Graph(cizge) Veritabanları

Merhaba arkadaslar,

Bu hafta gittigidiyor.com’dan Emre bizlere Graph Veritabanlari ile ilgili bir sunum yapacak. Sunum dili Turkce (Event will be in Turkish) olacaktir.

Konu:

Çizge (graph) temelleri, nerelerde kullanılabilir, piyasadaki çizge(graph) veritabanı ürünleri, son dönemde popüler olmaya başlayan “multi-model database” kavramı.

Konusmaci:

Emre Akis

2007 senesinden profesyonel yazılımcı olarak çalışıyorum ve ağırlıklı Java kodladım. Şu anda GittiGidiyor’da Kıdemli Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktayım. Lisans öğrenimim İTÜ İnşaat Mühendisliği olmasına rağmen Mecidiyeköy’deki C ve Sistem Programcıları Derneği’ndeki kurslar sayesinde kod yazma hastalığına kapılmış biriyim. Clean code, fonksiyonel programlama, çizge(graph) veritabanları, Apache Kafka ve yapay öğrenme bu ara ilgilendiğim konular…

  • https://tr.linkedin.com/in/emreakis
  • https://twitter.com/akisemre

Yer:

Bahcesehir Universitesi -D504 Nolu sinif , Besiktas kampusu

Bu ve daha sonraki toplantilardan haberdar olmak icin: http://istanbulcoders.org adresini ziyaret edin!

Mail grubumuz uye olun: istanbul-coders+subscribe@googlegroups.com Twitter da bizi takip edin: https://twitter.com/IstanbulCoders Meetup grubumuza katilin: http://www.meetup.com/Istanbul-Hackers/

Onemli: Duyuruyu twitterda Retweet etmek ve Favorilere eklemek katilimi ve paylasimi arttiracaktir. Duyulmasina yardim ettiginiz icin tesekkurler.


comments powered by Disqus