Murat Dogan -

14.12.2017

Bahceşehir Üniversitesi Beşiktas Kampüs

19:30

Vue.js ile Performanslı Uygulamalar Geliştirme

Bize fikrinizi söyleyin. Sizi dinliyoruz: https://talk.istanbulcoders.org/c/geri-bildirim

Merhaba Arkadaşlar,

Bu hafta Hurriyet’ten Murat Dogan bizlere Vue.js’ten bahsedecek

Etkinlik B-401 nolu sınıfta TSI 19:30’da gercekleştirilecektir.

ONEMLI NOT

  1. Bahcesehir Universitesi’nin guvenlik politikasi, +1’lere izin vermiyor. Misafiriniz varsa, onlarin da Meetup’a uye olup “Gidiyorum” diye isaretlemesi gerekiyor.
  2. Carsamba aksami listeyi Universite’ye gondermemiz gerekiyor. Lutfen Carsamba gunu aksamina kadar katilim durumumuzu netlestirelim

Konu

2014 yılından itibaren hızla gelişim gösteren Vue.js, alanındaki rakipleriyle yarışında önemli bir yer edinmiştir. Bu eğitimde Vue.js’in hızlı yükselişinin arkasındaki gelişmeleri inceleyerek, ana hatlarıyla bütün konseptlerinin üzerinden geçeceğiz. Diğer kütüphanelerle karşılaştırdıktan sonra best practice konsepti ile birlikte geliştirmeye başlayacağız. Temel özelliklerine değineceğimiz eğitim içerisinde uygulama geliştirebilmek için ihtiyacımız olan tüm özelliklerin üzerinden geçeceğiz, geliştirme ortamının kurulması için gerekli çalışmaları yapacağız. Sunumun son bölümünde ise Hürriyet üzerindeki bir servisin Vue.js ile yazılma hikayesini dinleyeceğiz.

Konuşmacı

2009 yılında profesyonel kariyerine başlayan Murat DOĞAN, sırasıyla Nexum Creative, Doğan Gazetecilik, 1v1y.com ve son olarak Hürriyet’te çalışmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA eğitimini devam ettiren Murat kariyeri boyunca Front End teknolojileri üzerinde geliştirme yapmaktadır.

Yer:

Bahceşehir Üniversitesi, Beşiktas B-401 Nolu sınıf

Etkinlik TSI 19:30’da başlayacaktır

Istanbul Coders Hakkında:


comments powered by Disqus