Osman Selvi -

11.01.2018

Bahceşehir Üniversitesi Beşiktas Kampüs

19:30

React Harikalar diyarı on Redux Workshop

Bize fikrinizi söyleyin. Sizi dinliyoruz: https://talk.istanbulcoders.org/c/geri-bildirim

Merhaba Arkadaşlar,

Bu hafta Osman Selvi bizlere bir Redux atolyesi duzenleyecek

Etkinlik B-401 nolu sınıfta TSI 19:30’da gercekleştirilecektir.

ONEMLI NOT

  1. Bahcesehir Universitesi’nin guvenlik politikasi, +1’lere izin vermiyor. Misafiriniz varsa, onlarin da Meetup’a uye olup “Gidiyorum” diye isaretlemesi gerekiyor.
  2. Carsamba aksami listeyi Universite’ye gondermemiz gerekiyor. Lutfen Carsamba gunu aksamina kadar katilim durumumuzu netlestirelim

Ajanda

Facebook ve Instragram’ın biriciği React.js, basitliği, ölçeklenebilirliği ve yüksek performans vaadiyle günümüz Web uygulamalarında sıklıkla tercih ediliyor. React.js SPA (Single Page Applications) ve Redux kavramlarına değineceğimiz bu eğitimde uygulamalı olarak projedeki react.js yol haritasını inceleyerek yaşam döngüsünü gözden geçireceğiz. Günümüzde sıklıkla geliştirilen javascript kütüphane/framework çalışma ortamlarını gözden geçiriyoruz. Neden React.js? Proje/projelere avantajları nelerdir bunları inceleyeceğimiz keyifli bir uygulamalı eğitim.

Uygulama konuları;

  • Sanal DOM
  • React ve JSX
  • React Eleman ve Bileşenleri
  • React Yaşam Döngüsü
  • React props ve state yapısı
  • React Router
  • Redux

Konuşmacı

Üniversite dönemi boyunca görsel yazılımlara önem vermiş, okul projelerinde yer almış Osman, mezun olduktan sonra da sektöründe yine sevdiği iş olan yazılımı devam ettirmektedir. Daha önce grafik & animasyon sektörü (Nicomedia), E-ticaret sistemleri (Tekmer teknoloji), ERP sistemleri (Workcube), turizm sektörü (Etstur-Ucuzabilet) ve şuan medya sektöründe (Hürriyet Gazetesi) Front end mimarileri geliştirmektedir.

linkedin: https://www.linkedin.com/in/osmanselvi/

twitter: https://twitter.com/osmslvi

medium: https://medium.com/@selvi.osman

Yer:

Bahceşehir Üniversitesi, Beşiktas B-401 Nolu sınıf

Etkinlik TSI 19:30’da başlayacaktır

Istanbul Coders Hakkında:


comments powered by Disqus