- -

10.10.2018

Trendyol Ofisi

09:00

Hactoberfest!

Merhaba Arkadaşlar,

Hacktoberfest, Ekim ayı boyunca Digital Ocean önderliğinde ve Github ve Twilio desteğiyle organize edilen bir etkinlik. Etkinliğin amacı open source projelere katkı sağlamak ve pull requestler açmak. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için https://hacktoberfest.digitalocean.com/details inceleyebilir ve tişört kazanmak için kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Trendyol Ofisi’nde TSI 9:00 ve 15:00 arasında gercekleştirilecektir.

ONEMLI NOT Trendyol Ofisi guvenlik politikasi, +1’lere izin vermiyor. Misafiriniz varsa, onlarin da Meetup’a uye olup “Gidiyorum” diye isaretlemesi gerekiyor.

Konu:

Open Source projeleri desteklemek için Github üzerindeki projelere pull requestler açacağız ve DigitalOcean’dan tişört kazanmaya çalışacağız.

Ajanda

  • 9:00 – Kapı açılış
  • 9:20 – Hacktoberfest
  • 9:30 - Open Source Kodlama
  • 15:00 - Hactoberfest Etkinliği Bitişi

Yer:

Trendyol Ofisi

Adres: Büyükdere Caddesi Noramin İş Merkezi No:237 Kat:B1 Maslak İstanbul (Ofis giriş kapımıza Caffe Nero’nun sol tarafındaki sokak üzerinden ulaşabilirsiniz) Toplu taşıma ile ulaşım: Ofisimiz, İTÜ Ayazağa metro durağı çıkışından Sarıyer yönüne doğru 300 metre veya Atatürk Oto Sanayii metro durağı çıkışından Beşiktaş yönüne doğru 300 metre uzaklıktadır. Beşiktaş veya Sarıyer yönünden otobüs veya minibüs ile de ulaşılabilinir. Araç ile ulaşım: Aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz. Otopark mevcuttur ve ücretlidir. Google Maps Link:http://goo.gl/maps/DdDfQ

Istanbul Coders Hakkında:


comments powered by Disqus